Karel Havlata - Zasněžené chalupy

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

19600. Zasněžené chalupy
Dražba ukončena:25.04.2018 20:08:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč