Karel Havlata

62316. Z Krkonoš

popis: Olej na plátně, 69x79 cm. Signováno vpravo dole K. Havlata. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

dražba ukončena: 28.07.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč