Karel Havlata

58426. V lukách pod horami

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata 29. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:30:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč