Karel Havlata - V budoáru

Olej na lepence, 60x80 cm, signováno vlevo dole Havlata, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

13498. V budoáru
Dražba ukončena:25.10.2017 19:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:12 000 Kč