Karel Havlata - Předjaří u Trosek

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

23875. Předjaří u Trosek
Dražba ukončena:01.11.2018 20:07:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč