Karel Havlata - Potok v lese

Olej na plátně, 42x32 cm. Signováno vpravo dole Havlata 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

300170. Potok v lese
Dražba ukončena:22.08.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč