Karel Havlata - Po žních

Olej na plátně, 60x95 cm. Signováno vpravo dole Havlata 38. Rámováno.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

117316. Po žních
Dražba ukončena:26.06.2024 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč