Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Pavlata 57. Rámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1885 - 1957
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč