Karel Havlata - Osamělý strom

Olej na plátně, 66x54 cm. Signováno vpravo dole Havlata 43. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

117663. Osamělý strom
Dražba ukončena:16.06.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč