Karel Havlata - Krkonoše na podzim

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

38131. Krkonoše na podzim
Dražba ukončena:28.11.2019 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč