Karel Havlata - Konvolut 2 krajin - Léto a Zima v horách

Nejdelší strana: 55 cm

Oleje na karotnu, 35x49 cm. Signovány Havlata. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

114098. Konvolut 2 krajin - Léto a Zima v horách
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč