Karel Havlata - Horský hotel

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpraov dole Havlata, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

16966. Horský hotel
Dražba ukončena:01.03.2018 21:50:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč