Karel Havlata - Horské panorama

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

75724. Horské panorama
Dražba ukončena:27.04.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč