Karel Havlata - Dravá říčka v horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

58429. Dravá říčka v horách
Dražba ukončena:28.04.2021 19:52:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč