Karel Havlata

58429. Dravá říčka v horách

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč