Karel Havlata - Cestou z pole

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Havlata, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

17352. Cestou z pole
Dražba ukončena:28.03.2018 21:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč