Nejdelší strana: 45 cm
Ofset, 30x37 cm. Signováno vlevo dole v tisku Karel Gott. Rámováno.
o autorovi: 1939-2019
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.