Karel Gott - Konvolut 2 fotografií Karla Gotta

Fotografie, 18x12 cm a 21x18 cm. 1x signováno fixem s věnováním ,,Báře Karel Gott''.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1939-2019

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

67808. Konvolut 2 fotografií Karla Gotta
Dražba ukončena:17.11.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.11.2021 18:10:57 6918
500 Kč 11.11.2021 14:08:32 9364