Karel Gabriel

308961. Pražské nábřeží

popis: Kresba, 33x45 cm. Signováno vpravo dole K. Gabriel. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1963
Narodil se v Turnově. Studoval UMPRUM a ukrajinskou AVU. Byl nositelem Purkyňovy ceny za olej Vltava na podzim. Rád vyobrazoval pražské motivy. Byl malířem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (13.06.2021 17:13:33) 6234