Kresba, 33x45 cm. Signováno vpravo dole K. Gabriel. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 - 1963
Narodil se v Turnově. Studoval UMPRUM a ukrajinskou AVU. Byl nositelem Purkyňovy ceny za olej Vltava na podzim. Rád vyobrazoval pražské motivy. Byl malířem a sochařem.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.