Karel Gabriel - Jaro na Kampě

Olej na dřevě, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Gabriel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1963
Narodil se v Turnově. Studoval UMPRUM a Ukrajinskou akademii výtvarných umění v Praze. Byl nositelem Purkyňovy ceny za olej Vltava na podzim. Rád vyobrazoval pražské motivy. Byl malířem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

32622. Jaro na Kampě
Dražba ukončena:30.05.2019 20:23:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč