Karel Gabriel - Březová alej - Dejvice

Olej na kartonu, 51x86 cm, signováno vpravo dole K. Gabriel, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1963
Narodil se v Turnově. Studoval UMPRUM a Ukrajinskou akademii výtvarných umění v Praze. Byl nositelem Purkyňovy ceny za olej Vltava na podzim. Rád vyobrazoval pražské motivy. Byl malířem a sochařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

13525. Březová alej - Dejvice
Dražba ukončena:25.10.2017 19:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč