Olej na plátně, 44x53 cm, rám, signováno vpravo dole.
Pozn.: Malba mírně poškozena, vzadu soukromé info o autorovi.
1891 Turnov, 1963 Praha
Absolvoval Ukrajinskou akademii v Praze. Malíř, pražské motivy. V roce 1944 mu byla udělena Purkyňova cena za olej Vltava na podzim.