Karel Dostál - Zlatá horečka

Návrh obálky ke knize Zlatá horečka, akvarel lavírovaný bělobou na kartonu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole K. Dostál 46. Knihu od Aloise Humplíka vydala Novela Brno 1946. Kniha přiložena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1905. Soukromě se učil u malířů A. Volejníčka a J. Ondry v Brně. Ve své tvorbě za býval také novinovými ilustracemi.

44402. Zlatá horečka
Dražba ukončena:13.05.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč