Návrh obálky ke knize Zlatá horečka, akvarel lavírovaný bělobou na kartonu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole K. Dostál 46. Knihu od Aloise Humplíka vydala Novela Brno 1946. Kniha přiložena.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1905. Soukromě se učil u malířů A. Volejníčka a J. Ondry v Brně. Ve své tvorbě za býval také novinovými ilustracemi.