Karel Dostál - Cihelní ulička

Olej na kartonu, 45x32 cm. Signováno vlevo dole K. Dostál 55. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1905. Soukromě se učil u malířů A. Volejníčka a J. Ondry v Brně. Ve své tvorbě za býval také novinovými ilustracemi.

16790. Cihelní ulička
Dražba ukončena:01.03.2018 18:33:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč