Olej na kartonu, 45x32 cm. Signováno vlevo dole K. Dostál 55. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1905. Soukromě se učil u malířů A. Volejníčka a J. Ondry v Brně. Ve své tvorbě za býval také novinovými ilustracemi.