Karel Demel - Hudebníci

Lept, 21x12 cm, signováno vpravo dole Karel Deml 70, paspartováno, zskleno.

Pozn.: Pasparta poškozena.

6073. Hudebníci
Dražba ukončena:27.10.2016 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč