Karel Demel - Violoncelista

Lept, 31x44 cm. Signováno vpravo dole Karel Demel 74. Autorský tisk. Pasparta,sklo.

Pozn.: Pasparta i papír mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

41593. Violoncelista
Dražba ukončena:11.03.2020 21:52:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč