Karel Demel - Úzkost z přírody

Kombinovaná grafická technika, 29x41 cm. Signováno vpravo dole K. Demel 90. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

40667. Úzkost z přírody
Dražba ukončena:12.02.2020 22:42:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč