Karel Demel - Střed vesmíru

Litografie, 39x29 cm. Signováno vpravo dole K. Demel. 107/200. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

21766. Střed vesmíru
Dražba ukončena:19.09.2018 19:33:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč