Karel Demel - Slunce

Litografie, 145/200, 35x25 cm, signováno vpravo dole Karel Demel, paspartováno, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

15643. Slunce
Dražba ukončena:25.01.2018 18:53:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč