Karel Demel

59330. Rodina

popis: Lept, 22x16 cm. Signováno vpravo dole Karel Demel 80. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na UMPRUM v Praze u prof. Sklenáře a Anderleho. Jeho díla jsou mimo jiné zastoupena ve sbírkách GHMP v Praze, NG v Bratislavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč