Karel Demel - Don Quijote

Kombinovaná grafická technika, 63x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Karel Demel 84. Rám, plexisklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 103 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

96800. Don Quijote
Dražba ukončena:11.06.2023 20:11:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč