Karel Demel

62777. Antonín Dvořák

popis: Lept, 40x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karel Demel 74. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na UMPRUM v Praze u prof. Sklenáře a Anderleho. Jeho díla jsou mimo jiné zastoupena ve sbírkách GHMP v Praze, NG v Bratislavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč