Karel Chaloupka - Svobodné Hamry

Olej na kartonu, 45x63 cm, signováno vpravo dole K. Chaloupka, rám.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

15372. Svobodné Hamry
Dražba ukončena:24.01.2018 19:01:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč