Karel Chaloupka

62305. Kytice vlčích máků

popis: Olej na kartonu, 63x47 cm. Signováno vpravo dole K. Chaloupka 35. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969
Narozen v Hoděčíně u Kostelce nad Orlicí. Studoval AVU v Praze u prof. Obrovského, Nejedlého a Švabinského. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal v rodném kraji, ale také v Praze a ve svých dílech zachytil i lidové kroje. Věnoval se také malbě kytic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč