Karel Chaloupka - Honosná kytice

Olej na kartonu, 58x48 cm. Signováno vpravo dole K. Chaloupka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

59865. Honosná kytice
Dražba ukončena:26.05.2021 21:16:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč