Karel Chaloupka - Barevná kytice

Olej na kartonu, 66x42 m. Signováno vpravo dole K. Chaloupka 49. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

58605. Barevná kytice
Dražba ukončena:28.04.2021 22:33:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč