Olej na kartonu, 33x47 cm. Monogramováno vlevo dole K. CH. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1889 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.