Karel Chaba - Z Paříže

Litografie, 30x20 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Karel Chaba 81. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo top
78010. Z Paříže
Dražba ukončena:22.05.2022 20:05:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč