Karel Chaba - Ve staré Praze

Olej na plátně, 33x28 cm. Signováno vlevo dole Chaba 75. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

33885. Ve staré Praze
Dražba ukončena:26.06.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč