Karel Chaba - Tajemná žena

Olej na papíře, 33x22 cm. Signováno vlevo dole 97 Chaba. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79139. Tajemná žena
Dražba ukončena:30.06.2022 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč