Karel Chaba

69447. Stověžatá Praha

popis: Lept kolorovaný akvarelem, 32/45, 21x27 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Karel Chaba 89. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč