Karel Chaba

39330. Růže

popis: Lept, 16x9 cm. Signováno Karel Chaba 82. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009
Vzdělával se soukromě a nikdy se neřadil k žádnému výtvarnému spolku. Atypické ztvárňování Prahy díky jeho romantickému pojetí a snaze vyobrazit v dílech Prahy své dojmy o městě. Podnikl mnoho studijních cest do zahraničí (Itálie, Francie, Španělsko a další...). Kromě expozic na našem území vystavoval hojně i v zahraničí (Švýcarsko, Belgie, Egypt, Polsko, Německo).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 22:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 15.12.2019 20:57:12 3169
600 Kč 14.12.2019 10:32:25 4747