Karel Chaba - Předměstí

Litografie, 29x20 cm, signováno vpravo dole K. Chaba, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti spisovatele Bohumila Hrabala.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

14000. Předměstí
Dražba ukončena:15.11.2017 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč