Karel Chaba

16748. Pražský motiv

popis: Litografie, 14x20 cm, signováno dole uprostřed Karel Chaba, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009
Vzdělával se soukromě a nikdy se neřadil k žádnému výtvarnému spolku. Atypické ztvárňování Prahy díky jeho romantickému pojetí a snaze vyobrazit v dílech Prahy své dojmy o městě. Podnikl mnoho studijních cest do zahraničí (Itálie, Francie, Španělsko a další...). Kromě expozic na našem území vystavoval hojně i v zahraničí (Švýcarsko, Belgie, Egypt, Polsko, Německo).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč

dražba ukončena: 28.02.2018 21:51:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.02.2018 21:46:39 3169