Karel Chaba - Odkud mi zpívá drozd

Olej na plátně, 40x33 cm. Signováno vlevo dole Chaba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

49197. Odkud mi zpívá drozd
Dražba ukončena:30.09.2020 21:15:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč