Karel Chaba - Konvolut 2 litografií-Koně

2x číslovaná barevná litografie 1/100 a 71/100. Rozměr 2x 20x14 cm. Signovány dole K. Chaba 82. Volné listy.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

81935. Konvolut 2 litografií-Koně
Dražba ukončena:17.08.2022 23:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč