Karel Chaba - Kampa

Akvarel na papíře, 53x41 cm. Signováno vlevo dole Chaba 73. Rám, sklo. Zezadu razítko a číslo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86371. Kampa
Dražba ukončena:30.11.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč