Karel Chaba - Strom

Olej na kartonu, 13x16 cm, signováno vlevo dole Chaba 70, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

5450. Strom
Dražba ukončena:28.09.2016 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč