Karel Chaba - Pražský motiv

Olej na plátně, 23x19 cm, signováno vlevo nahoře Chaba 83, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2178. Pražský motiv
Dražba ukončena:26.03.2015 22:41:04
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč