Karel Chaba - Noc s úplňkem

Olej na překližce, 49x35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1645. Noc s úplňkem
Dražba ukončena:26.11.2014 21:29:06
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč