Karel Chaba - Kašna

Olej na dřevotřísce, 20x12 cm, signováno vzadu Chaba 64, olištováno.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2286. Kašna
Dražba ukončena:27.05.2015 20:41:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč